| Brand | Euronova |
| Type | Front Opening |
| Power Consumption | 330 W |
| Temperature Range | 8 to -24 Degree C |
| Number of Doors | 2 Doors |
| Model Name/Number | EHF 750 |
| Frequency | 50 Hz |
| Door Type | Folding Door |
| Capacity | 750 ltr |
| Product Dimension | 1945 X 757 X 880 mm |
| Body Material | Stainless Steel |
| Power Source | Electric |
| Refrigerant | R-134 A / R-290 |

Price:
Price 35500 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Power : 140 W Watt (w)
Power Source : Electrical
Color : White
Warranty : Yes
Price 16500 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Power : 220 W Watt (w)
Power Source : Electrical
Color : White
Warranty : Yes
Price 59500 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Power : 290 W Watt (w)
Power Source : Electrical
Color : White
Warranty : Yes
Price 31000 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Power : 120 W Watt (w)
Power Source : Electrical
Color : White
Warranty : Yes