| Capacity | 205 L or As per client requirement |
| Door Type | Double Door |
| Weight | 80 Kg |
| Overall Dimension | 52x28x36" |
| Insulation | 60mm PP Lines |
| Number of Castors | 4 |
| Color | White |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 50Hz |

Price:
Price 35500 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Power : 550 W Watt (w)
Warranty : Yes
Voltage : 220240 V Volt (v)
Capacity : 550 Liters Ltr
Price 34500 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Power : 160 W Watt (w)
Warranty : Yes
Voltage : 220V, 50 Hz Volt (v)
Capacity : 400 Liters Ltr
Price 58000 INR / Unit
Minimum Order Quantity : 1 Unit
Power : 320 W Watt (w)
Warranty : Yes
Voltage : 220 V Volt (v)
Capacity : 550 L Ltr
Price 85000 INR / Piece
Minimum Order Quantity : 1 Piece
Power : 350 W Watt (w)
Warranty : Yes
Voltage : 220240 V Volt (v)
Capacity : 400 L Ltr